image description

7 dobrych tanich marek perfum

Pojęcie "tanich" marek u wszystkich różny, ale zupełnie już dostępne w cenie butelki z "Auchan" w ogóle lepiej ominąć. Co tam nalali, z czego to jest zrobione, jak będzie pachnieć przez pięć minut, a kiedy ucieka - nie jest jasne. Ale dodając do końca trochę, można kupić bardzo przyzwoity zapach od sprawdzonych marek.

S. T. Dupont

https://fimgs.net

Solidna firma z doświadczeniem, która kiedyś początku jako firma produkująca akcesoria z naturalnej skóry. Następnie były markowe zapalniczki, długopisy, zegarki, słowem, marka koncentruje się na bogatych mężczyzn. Perfumy zaczął produkować w 1998 roku - wyszły męskie i damskie w wersji "Dupont". Był to słynny - S. T. Dupont pour Femme perfumy dla dorosłych kobiet, klasyczny tyaghelovatyy drzewno-kwiatowy zapach. Dobrze by siedział na Aysedore Duncan. W Rosji przeżył krótki skok popularności, ale nie chwyciło. Być może dlatego, że shiprovye damskie zapachy u nas nie lubią...
Teraz "Dupont" pełno zapachów na każdy gust i w przystępnych cenach –
średnio 100 ml. kosztuje około 2 000 .

Cafe Café

www.laparfumerie.org

Myślę, że z nimi zapoznać każdy, kto pamięta sklepy "Arbat-Prestiż" i perfumerie stoisk. Marka została założona w 1976 roku młodym ambitnym perfum, który chciał nieść ludziom radość. W sensie – postanowiono wydać tylko optymistyczne i radosne zapachy orzeźwiające, orzeźwiające i nie dusi. I trzymają znaczek do tej pory, choć z naszych półek ich już odłożony inni producenci. Pierwszy wyszedł mshisto-drzewno-piżmowy zapach Cafe, a potem zaczyna się i wyszła cała seria różnych zapachów – kwiatowe, owocowe, cytrusowe, pudrowy, ale zawsze słodkie i nie irytujące.
To, oczywiście, nie perfumeryjny art-house, taka lekka europejska melodramat... ale uzyskać przyzwoity zapach
na 1 000 p za 30 ml bardzo miło. Sprzedawane są w NIM i cegły i zaprawy sklepach.

Salvador Dali

Kto nie pamięta słynne "czarne usta"! Prawdziwy majstersztyk, który zapoczątkował wielki historii dostatniego do tej pory marki "Salvador Dali". Perfumy produkuje ten sam dom perfumeryjny, że i Cafe Café, a sam artysta miał bezpośredni stosunek do uruchomienia linii. Do niego zwrócił się perfum Jean-Pierre Grivori, który już z powodzeniem obkatal produkcja na Cafe i postanowił stworzyć show na żywo z udziałem Dali – ekscentryka z komercyjnych passę. Artysta wymyślił butelkę "usta", które stały się znakiem rozpoznawczym marki. Teraz "Salvadora Dali" już 70 zapachów: owocowe, kwiatowe, shiprovye, fughernye, owoce cytrusowe... bardzo neizbitye zapachy, połączone jakiś ledwo ugadyvayuscheysya nutą, która leciała w Dali Parfum i Lagune.
Te "czarne usta" - już dawno nie produkują, ale w małych sklepach i w Internecie można znaleźć butelki po
1-3 tysiące za 100 ml, 30 ml kosztuje jeszcze taniej.

Sarah Jessica Parker

Właścicielka marki nie trzeba przedstawiać. W 2004 roku ukazał się ostatni sezon serialu "Seks w wielkim mieście", a w 2005 roku oblaskannaya nagrody, ale pozostała bez stałego zarobku Sarah Jessica Parker wydała perfum Lovely. No jak, wydała ona wydana. Ale to był bardzo udany start! Ciche lawendy-orhideynye perfumy szczególnie docenili miłośnicy "nyudovyh" zapachów. Wydany po Pożądaj brzmiał już głośniej. Pierwsza lawenda wzbogaciła się o cytryną i mokrych liści, nabyła czekoladowe nuty, ale kończyły się tym samym cichej pudrem, co i "Pretty woman".
Oba zapachu zrodziły kilka flankerov, które można spotkać w dużych, małych i wirtualnych perfum w cenie około
2-3 000 za 100 ml. i około 1 000 za 30 ml. Istnieją opcje w cenie do tysiąca.

W ogóle, perfumy pod rozgwieżdżonym marką zwykle demokratyczne, tak jak gwiazd trzeba, aby ich kupowali. Naomi Campbell, Antonio Bandersah, Britney Spears, Christina Aguilera i inne selebritiz, rozlane na flakonchikam, nie mocno biją portfela.

Elizabeth Arden

Słynna marka słynnej kobiety. Szczerze mówiąc, dziwię się, że jej zapachy tak tanio stoją. Chyba najbardziej popularne ardenovskimi zapachami mieliśmy 5th Avenue i Green Tea. Obaj przeszli próbę czasu i są uważane za jedne z klasycznych biurowych duchów – dyskretne i eleganckie. Nie można powiedzieć, że o tę markę zapomnieli, ale w porównaniu z 90-mi straciła pozycji. I to zupełnie bez powodu! "Elizabeth Arden" co roku wprowadza nowości od przyjemnych letnich "pshikalok" do wschodnich wieczorowych zapachów.
Kosztują w okolicach
2 000 tysięcy za 100 ml. Najbardziej budżetowa - linia Green Tea, niektóre flankery można kupić za nieco ponad 1 000 . Jeśli kupować w zagranicznych NICH, można znaleźć i do tysiąca.

ZARA

Słynny hiszpański marka produkująca odzież, tekstylia domowe i artykuły dla domu, zaczął współpracować z perfum na początku zero. Ale bardzo owocnie! Za piętnaście lat ukazało się ponad 300 tytułów! Wielu z nich już wycofane z produkcji lub nie dotarły do rynku rosyjskiego, ale premiery pojawiają się w Zara Home i sklepach internetowych.
Perfumy bez specjalnych wodotrysków, codzienne, nikogo nie zabijając pociągu. Większość poprawne politycznie-kwiatowy – piwonia, tuberoza, magnolia, gardenia, frezja, ale są bardziej brutalny koghano-derevyashechnye linijki i chemiczne gurmanika. Odporność nieco poniżej średniej, żlobić stają się zupełnie prostenykimi.
W sklepach "Zachara" stoją
1999 za 100 ml, w sklepach internetowych wybór jest większy i ceny 2 - 3 000 za 100 ml.

Parfums La Torre

article-image_lazy-shown article-image_with-border-radius article-render__block article-render__block_image">

Rosyjska marka Parfums la torre powstała w 2006 roku na bazie fabryki "Lauren Cosmetics", ale tak jak do naszej perfumerii zainteresowanie słaby, a marketing nie rozwija, dużo się o nich nawet nie słyszał. Choć na pewno przechodzili obok – to osobistą markę sklepów "Montana". Na nich warto zwrócić uwagę, szczególnie na linię Justessence w jasnych fiolce po 30 ml. Ciepło-pikantne, romovo-wanilia i kwiatowo-owocowe zapachy są przeznaczone na "puf" dla nastroju przed zdobyciem spraw. Inne zapachy wymagają starannego podejścia i zatesta, tak jak ujawnione mogą niespodziewanie – może być zarówno dzieło, jak i mydłem z lat 80-tych. Większość zapachów przypomina coś z luksusowych marek...
Sprzedawane w "Letualyah", "Magnesy", "Elizy" i innych małych perfum –
około 1 000 za 30-50 ml.

Ja specjalnie nie brała "Nowy świt", tak jak jest ona warta osobnego artykułu. Tam jest zbyt wiele niespodziewanego... ))