image description

10 porad dla tych, którzy zaczynają znajomość z perfum

Kiedy otwieramy dla siebie perfumy jak wszechświat, pełną zagadek i objawień, świat wokół wydaje się, staje się jaśniejsze i bardziej interesujące. Szał zaczyna się błyskawicznie, chcę spróbować wszystkiego na raz i każdy zapach w całej jego rozciągłości. Z czego zacząć? Jak się nie pomylić i nie rozczarować? Jakie butelki są naprawdę warte uwagi, a które tylko narzucone nowoczesnym marketingiem "gwiazdy"? Top 10 porad dla początkujących w naszym artykule!

Czytaj opinie i kupuj z zniżki

Tak, to oczywista rekomendacja. Jeśli masz zamiar zebrać prawdziwą kolekcję, która z dnia na dzień zachwyci swoją różnorodnością i pięknem, dołożysz trochę wysiłku i dowiedzieć się rynku (najprawdopodobniej proces ten okaże się nawet zabawne dla ciebie). Nawet najbardziej pożądany butelkę często można znaleźć z doskonałą rabatem. Jest to szczególnie ważne w przypadku sklepów internetowych, gdzie specjalne oferty i promocje są zawsze aktualne.

Co do recenzji, nie należy polegać wyłącznie na nich, bo zapach – bardzo osobisty fenomen, który każdy wysyła swoje zdjęcie. I jeszcze znaleźć blogera, smaku, którego można zaufać – świetny pomysł. Można również zwrócić się do starej dobrej "fragrantike", gdzie na prawdę można zobaczyć, przeglądając kilka opinii o aromacie.

Należą do nowych butelek delikatnie i nie spiesz się wyrzucić opakowanie

To stało się zadość. Upragniony i odurzający swoim pięknem zapach kupiony i dumnie ponosi go do tualetnomu stolika, aby nie tylko cieszyć, ale i kontemplować. Bezpośrednie promienie słoneczne też nie przeszkadza bawić się z aromatycznym płynem, na przykład, zmienić jej kolor lub wyczarować w niej nieprzyjemny osad.

Mamy nadzieję, obok butelką nie ma urządzeń grzewczych? Inaczej dostaniesz podwójny efekt – perfumy łatwo i szybko zyska progorklymi akcentami. Czy warto mówić, że przechowywać zapachy w łazience nie można kategorycznie? Serdecznie polecam mieć dla duchów mała szafka i pozostawić je w "rodzimych" pudełkach.

Nie nakładaj zbyt dużo i nie nakładać zbyt mało

Ta rada może wydawać się dość niejasne, bo wszyscy zdajemy sobie sprawę, że dla każdego smaku ma własne granice "dużo" i "mało" (to, co dla klasycznego cytrusów wody kolońskiej mało, dla partnerstwa attara może okazać się krytycznie dużo). Ale przecież nie ma najmniejszego problemu w tym, aby samodzielnie zainstalować tę miarę, nawet metodą prób i błędów. Eksperymentuj z kliknięć na wtryskiwacze. Jeśli czujesz przyjemność i komfort, stawiając perfumy, jeśli ci brakuje intensywności, a ludzie nie wykazują oznak niedowierzania, dawka znaleziono! Istnieje również średnia optymalną ilość kliknięć – pięć. Znowu, wszystko indywidualnie.

Nie zaniedbuj parfyumirovannymi dezodoranty i dostosowywać zapach z sytuacją

U masz jeszcze dezodorantu z perfum kompozycją? Można wiele stracić! Po pierwsze, to jest piękne. Zazwyczaj, opakowanie produktu jest wielokrotnie przewyższa standardowe dezodoranty z supermarketu i naprawdę cieszą oko. A jeszcze korzystanie z tego formatu w pewnym stopniu umila codzienną rutynę i dodaje pewności siebie. Pozornie tak przyziemne rzeczy w tak atrakcyjnej formie! Czy nie ma w tym prawdziwego hedonizm!

Co do situativnosti używania tego lub innego zapachu, wszystko jest proste. Wybierz dla konkretnych okoliczności tego zapach, który najlepiej będzie nadawać odpowiedni wizerunek. Jeśli na randce chcesz być osobą zmysłową i atrakcyjną, polegaj na butelkę, który pachnie stosowny. Trzeba być twardym i zgromadzonych w biurze – zimne, świeże lub szyprowo perfumy – to co trzeba!

Noś to, co zauważają ludzie i wybierz trwałe zapachy

Można ile się chce mówić o tym, że cieszymy się tym lub w inny zapach dla własnej przyjemności, ale youtube filmy w stylu "najbardziej komplimentarnye zapachy" zyskują miliony odsłon dziennie, a to oznacza, że ludzie lubią być atrakcyjne dla innych. I to jest absolutnie ok. Dlaczego by nie wprowadzić w ten świat nieco więcej estetyki? Dlaczego nie podzielić się nią z innymi? Zadowolić ludzi pięknymi utworami! Odważniejsze! I im bardziej odporne, adresu pętli zwrotnej wystąpienie ci w tym pomaga, tym lepiej.