image description

Nowa gwiazda od Mugler — Angel Nova

Dodatek historia domu mody Thierry Myuglera rozpoczęła się w 1992 roku, kiedy firma, a dokładniej bezpośrednio jej właściciel, projektant mody panie Myugler zainteresował się tworzeniem perfum. Pierwszy aromatyczny produkt —

damskie perfumy Angel — stonowane branży perfumerii społeczeństwo złożoności, harmonijne, wdzięk i netrivialynostyyu. Dziś można śmiało powiedzieć, że popularność perfum wody Angel od Mugler porównywalna z legendarnych perfum Chanel nr 5. Ten sukces doprowadził do rozwoju całej perfum serii, do zapachów której w 2020 roku dodano jeszcze jeden, który otrzymał nazwę Angel Nova.

O czym nowy zapach

Historia Angel Nova — to historia współczesnej bohaterki, elegancka, pewna siebie i nieskończenie kobiecy, która żyje w świecie spletayuscheysya rzeczywistości i fantazji. Jednym z sloganów marki są słowa "Wierzyć w marzenia", tak jak to właśnie marzenia są siłą napędową do zmiany otaczającej rzeczywistości. Twórcy Angel Nova udało się wymyślić formułę pozytywnego smaku, który rozpala wszystkie zmysły i sprawia, że czuć świat inaczej, jeszcze na długo przed tym, jak zaszły jakieś zmiany. Angel Nova ma kwiatowo-owocowy charakter z delikatnym owocowym podtekstów, i jego piramida jest klasyczną trehstadiynoe ujawnienie:

· na początku można usłyszeć ekstrawaganckie nuty liczi w duecie ze słodką maliną;

· serce całkowicie oddane damasceńskiej róży;

· baza powstała na podstawie akigalavuda i benzoes.

W tej kompozycji perfum używali kilka ciekawych pomysłów. Tak, aby uzyskać nut róży stosowano nowe biotechnologii, w wyniku czego różowe płatki były używane dwa razy, dając więcej smaku. Stwarza to przesłanki do ochrony zasobów naturalnych, jak i korzystanie z dla smaku wielokrotnego użytku perezapolnyaemyh fiolek. Wprowadzenie do bazy akialavuda też było nietypowe rozwiązanie — jest to stosunkowo nowa substancja, syntetyzowane z olejku paczuli i ma lekki drzewny, gaz odcień. Odpowiedzialność za głębię i zmysłowość perfum włożyli na cedr, zmiękczający względną ostrość podstawy.

Zmiana kursu?

Zapach Angel Nova stoi nieco na uboczu względem innych, parfyumov "anielskiej" serii. W skład piramidy można się obawiać, że naszej uwadze przedstawiony kolejny modny perfumeryjny kompotik. Ale warto pamiętać, że nad stworzeniem Angel Nova działało raz trzech wybitnych mistrzów — Sonia Konstan (twórca zapachów dla Antonio Banderas Burberry Tom Ford), Louise Turner (mistrz, realizovavshiy się w duchach, Carolina Herrera, Chloe, Nina Ricci) i Quentin Bish (parfyumy dla Jean Paul Gaultier, Paco Rabanne i Yves Saint Laurent). Takiemu trio okazało się całkiem pod siłę zapisz to, co nazywa się DNA marki, czyli najważniejsze cechy, odróżniające zapachy firmy Mugler od pozostałych. Tym nie mniej, perfumy Angel Nova może okazać się pierwszym łykiem, który świadczy o poszukiwaniu marką nowych cech kobiecości w perfumerii.

Kilka kresek do obraz

Oficjalną twarzą zapachu Angel Nova jest model niemiecki Tony Garrn, która swoim pięknem i energią zdobyła nie tylko wybiegi na świecie, ale i wielu znanych swoimi kreatywnymi i sportowymi osiągnięciami mężczyzn. W reklamie zapachu oprócz modelu siedzi i butelki perfum, rozstrzygnięty w tradycyjnej dla "anielskiej" serii kształcie gwiazdy. Ale jeśli butelki wcześniejszych duchów tej kolekcji można było przechowywać wyłącznie w pozycji poziomej, to jasny różowy flakon kuszący perfum Angel Nova można postawić na stole w pozycji pionowej.